Завершився вже 9 сезон об’єднаного Родинного фестивалю краси і талантів «Перлинка та Перлина Рівного 2019». Захід визначив переможниць у молодшій віковій категорії від 5 до 15 років та серед дорослих дівчат – від 16 і до 25 років.

Цьогоріч фінал провели напередодні Міжнародного Дня Краси – 8 вересня у Театрі ляльок. Це свято рівнянам організувала компанія ARTmodels®.

Самій події передували два тижні підготовки конкурсанток. Це були репетиції, дефіле, підготовчі майстер-класи, заняття з риторики та вокалу, сімейний турнір з боулінгу, а також соціальний проект. Місія Фестивалю – не лише підкреслити вроду дівчат, а й показати, що добрі справи це невід’ємна частина краси. Тому конкурсантки, разом із патрульними поліцейськими, відвідали школу-інтернат в Олександрії приділили час, увагу і спілкування одноліткам, які мають складні життєві обставини. Слоган проекту – «Кожен із нас за вчинки красивий». Всі учасниці виготовляли власноруч транспарант з різними соціальними гаслами, а потім демонстрували їх під час великого фіналу.

Також перлини і перлинки мали вихід-дефіле і самопрезентацію; художній номер, який розкривав талант кожної конкурсантки; виступ в українському вбранні разом з рідними на сцені та, на завершення, – вихід у вечірніх сукнях.

Все це оцінювало професійне журі.

Голосували журі, глядачі в залі, а також свої симпатії і спеціальні титули віддали переможниці попередніх конкурсів. Таким чином, результати розподілились нак:

Перлина Рівного 2019 – Надія Панчук
Віце-перлина 2019 – Надія Мулик
Віце-перлина 2019 – Анна Левчук
Віце-перлина 2019 – Софія Олійник
Віце-перлина 2019 – Софія Хохлюк
Перлинка Рівного 2019 – Олександра Стасюк
Гран-прі Фестивалю 2019 – Анна Яцюк
Гран-прі Фестивалю 2019 – Аліна Слободенюк
Віце-перлинка 2019 – Кіра Татарнікова
Віце-перлинка 2019 – Маргарита Парфенюк
Віце-перлинка 2019 – Кароліна Андрієнко
Віце-перлинка 2019 – Олександра Вілінець
ДОБРО Фестивалю – Анна Левчук
ТАЛАНТ Фестивалю – Маргарита Парфенюк
ФОТОПЕРЛИНА – Софія Олійник
ФОТОПЕРЛИНКА – Олександра Стасюк
Глядацька симпатія Фестивалю – Аліна Слободенюк
ДРУЖБА Фестивалю – Надія Мулик.

 

Переможниці «Перлинка і Перлина Рівного» будуть представляти наше місто на конкурсах наступного рівня.

Ініціатор та незмінний організатор свята – компанія ARTmodels® за підтримки громадської організації «НАЦІЯ ТАЛАНТІВ». Координатор проекту – Надія Пивовар.