Відкриття виставки “Віра Герасимчук: художник і вчитель” відбудеться у Рівному 12 вересня. Початок о 16:00 у виставковій залі МБК.

Ті, хто був з нею знайомий, знають, яким багатим був її внутрішній світ, яким тонким та глибоким було розуміння усього навколишнього, і як барвисто це передавалось у її живописних роботах.
Останні роки В. Герасимчук працювала художником у Рівненському краєзнавчому музеї, допомагала в оформленні численних експозицій, а до того викладала мистецтво дітям.

Її не стало 2 роки тому, але вона залишила по собі неоціненний спадок – творчість, втілену в картинах, та учнів, які до нині плекають безмежну вдячність і шану до своєї наставниці. Цієї осені ми з радістю представимо рівнянам художній світ жінки на ім’я Віра…

В експозиції також будуть представлені роботи учнів художниці: Зої Ємельяненко, Сергія Греченюка, Анни Крилошанської, Вікторії Бордзеховської, Людмили Яремчук.

Художні роботи для експонування, надані з колекції Рівненського обласного краєзнавчого музею. Виставка проводиться в рамках діяльності студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК і триватиме до 25 вересня.