Жителям Рівненщини пропонують сучасний сервіс та універсальність в автомайстерні Bosch Car Service «Козак-Авто». Автомайстерня мережі Bosch Car Service під назвою «Козак-Авто» працює на вулиці Хутірська,10 у місті Лісопіль Костопільського району Рівненської області. Великий досвід роботи техсервісу та розгалужена база клієнтів свідчать про оперативність та високий стандарт якості виконуваної роботи.

Найпопулярніші послуги на СТО «Козак-Авто»

Сервіс переважно спеціалізується на обслуговуванні, діагностиці та ремонті мікроавтобусів, бусів, легкого комерційного транспорту та спеціалізованої техніки на їхній базі. Одна з конкурентних переваг станції — наявність оперативної виїзної служби. Клієнт СТО може викликати майстрів до своєї машини, щоб експерти полагодили автомобіль без візиту на сервіс. Виїзний автомобіль обладнаний усім необхідним діагностичним та ремонтним обладнанням. Якщо ж виконати ремонт на місці неможливо, майстри доставлять транспортний засіб на станцію.

Враховуючи той факт, що переважна більшість мікроавтобусів обладнана дизельними двигунами, великим попитом користується послуга діагностики та чистки форсунок. З цією операцією оперативно та надійно справляється сучасний діагностичний стенд. Також автомобілісти часто звертаються за послугою комплексної діагностики усіх систем авто. Сучасний універсальний тестер визначає наявні помилки, а досвідчений майстер-діагност розшифровує дані помилки та вже ліквідовує їхні причини — зіпсовані деталі чи збиті параметри роботи. Не бояться механіки й глобальних операцій, а саме капітального ремонту силових агрегатів.

Враховуючи стан дорожнього покриття у багатьох регіонах країни, високим попитом також користуються послуги шиномонтажу та встановлення кутів розвал-сходження. Мультибрендовий автосервіс Bosch Car Service дозволяє майстрам діагностувати та ремонтувати ходову частину усіх машин, незалежно від марки, моделі та року випуску.

Встановлення додаткового обладнання на «Бош Авто Сервіс»

Встановлення додаткового обладнання на комерційну техніку суттєво полегшує їх щоденну експлуатацію. Електрики СТО «Козак-Авто» мають значний досвід інсталяції датчиків паркувального асистенту, камер заднього огляду, автомобільних сигналізацій з кількома рівнями захисту, центральних замків із дистанційним керуванням, вбудованих відеореєстраторів та сучасних мультимедійних систем.

Водночас за умови встановлення обладнання на сертифікованій станції, клієнт отримує офіційну гарантію на усі виконані операції, що вказані у наряді на замовлення. Більше подробиць стосовно роботи СТО можна дізнатись, переглянувши відео

на правах реклами