Міжнародний Бізнес-Форум «Велике Рівне. Енергоефективність 2019» впродовж двох днів – 8 та 9 листопада, проходитиме в обласному центрі. Захід об’єднає провідних спеціалістів у галузі енергоефективності та спікерів із Польщі, Голандії та низки міст України.

Як розповів секретар Рівненської міськради Сергій Паладійчук, на заході будуть представлені стратегії із енергоефективності та новинки галузі від провідних спеціалістів.

– Цьогоріч збільшилася і географія форуму, адже до нас приїжджають перейняти досвід з впровадження заходів iз енергоефективності не лише колеги з населених пунктів області, а й гості з Києва, Харкова, Львова. Більше того, Рівне залишається лідером в Україні з реалізації проектів із енергозбереження. Так, за останні роки ми вдвічі знизили споживання газу. Якщо й надалі працюватимемо в цьому напрямку, то плануємо зменшити використання газу в чотири рази, – каже Сергій Паладійчук.

А також додає, що серед іншого під час заходу презентують міську програму “Енергодім Рівне”, яка базується на державній програмі фінансування заходів із утеплення будинків.

– Тому захід буде корисним і для представників ОСББ, які вже з наступного року можуть скористатися цією програмою і заощаджувати під час виплати кредитів на утеплення будинків, – зауважує Сергій Паладійчук.

Традиційно проходитиме форум у Національному університеті водного господарства та природокористування, де базується міський центр із енергоефективності.

– Я радий, що нам вдалося створити спільний успішний проект із енергоефективності та щороку розширювати його масштаби. Адже енергія – це основа всіх основ і тему її економії, моніторингу потрібно постійно вивчати та впроваджувати відповідні заходи, – зазначив ректор закладу Віктор Мошинський.

Долучилися до цьогорічного форуму й представники проекту ЄС/ПРОООН. Так, за словами координатора проекту ЄС/ПРОООН “Houses” Ольги Кашевської, організація тривалий час реалізовує проекти з енергоефективності. Тому вони раді стати партнерами Бізнес-Форуму «Велике Рівне. Енергоефективність 2019», який обєднує провідних фахівців галузі.

Тим часом ознайомитися із новинками, які з’явилися за останній рік у галузі енергоефективності, дізнатися більше корисної інформації про програми, які діють у цій галузі в Рівному та поспілкуватися із провідними спеціалістами можна вже завтра. Розпочнеться форум о 10 годині. Усі охочі відвідати захід можуть зареєструватися із 9:30 у 7 корпусі НУВГП (вул. М.Карнаухова, №53а).

Нагадаємо, вже кілька років поспіль Рівне утримує лідируючі позиції за динамікою енергомодернізації багатоквартирного житлового фонду. Саме тому Рівненська міська рада та Міжнародна фінансова корпорація ініціюють проведення 4-го Міжнародного Бізнес-Форуму «Велике Рівне. Енергоефективність 2019».