Пристрасне танго, драйвове ча-ча-ча, романтичний вальс та інші яскраві номери продемонстрували в Рівному під час Всеукраїнського турніру зі спортивно-бальних танців «Крок до зірок». Цьогоріч на паркеті виступило більше 800 пар із низки міст України. Оцінювали ж таланти учасників – професійні члени журі, в тому числі, й іноземні гості. Як це було — у нашому репортажі.

Конкурс із кожним роком б’є рекорди, переконують організатори.

– Впродовж дня гості свята могли спостерігати яскраві виступи, відчути позитивні емоції і ми підготували для всіх приємні сюрпризи. Адже з кожним роком турнір набуває популярності та до нього долучається дедалі більше учасників. Так, цьогоріч на паркет вийшли більше 800 пар із Рівного, Луцька, Львова, Києва, Харкова, Кропивницька та інших куточків країни. Найменшим учасникам було 4 роки, найстаршим – 25. Оцінювали ж виступи учасників професійні судді майже з 20 міст України. Приїхав на конкурс і суддя із Грузії, – розповідає організатор турніру Віталія Алєксєєва.

Власне, члени журі залишилися у захопленні від рівня організації змагань у Рівному.

Як розповіла суддя турніру зі спортивно-бальних танців «Крок до зірок» із Харкова Марина Літке, вона у захваті від конкурсу в Рівному.

– Учасники продемонстрували високий рівень підготовки та впевнено боролися за перемогу – від найменших до найстарших. Тому я отримала задоволення, оцінюючи ці змагання. Також приємно вразив і рівень підготовки конкурсу, те, як нас прийняли в Рівному. Сьогодні я вперше була суддею цього конкурсу й хотілося б, приїхати до вас ще, адже справді під час сьогоднішніх виступів було на що подивитися, – поділилася враженнями Марина Літке.

Окрім танців самих конкурсантів, вже традиційними під час заходу стали показові виступи чемпіонів України з спортивно-бальних танців Андрія Зінченка і Катерини Байсарової.

Також цьогоріч на гостей свята чекали виступи відомих виконавців, а переможці – традиційно отримали подарунки від організаторів.

За словами депутата Рівненської міськради Олега Карпяка, турнір “Крок до зірок” він підтримує вже четвертий рік поспіль.

– Для мене цей турнір особливий, адже сьогодні я не лише в якості гостя, а й тата учасника. Мій син Богдан вже більше семи років займається спортивно-бальними танцями і також сьогодні брав участь у змаганнях. Взагалі виступи всіх учасників принесли неймовірне задоволення і я радий, що у Рівному проходять конкурси такого рівня та є колективи, які готують справді сильних танцюристів. Тому з задоволенням долучаюся до підтримки цих змагань, адже вважаю, що спорт, танці та всі позитивні види проведення дозвілля наших дітей потрібно всіляко заохочувати та розвивати. Цьогорічний турнір “Крок до зірок” це ще раз довів. Адже, дивлячись на танцюристів розумієш, що ці люди самі отримують задоволення від того, що роблять і дарують позитив тим, хто спостерігає за цим процесом, – вважає Олег Карпяк.

У свою чергу депутат облради Олексій Бучинський додав, що важливо підтримувати розвиток танців і спорту в Рівному.

– Приємно, що цей конкурс проходить у Рівному щороку та вже став традиційним. Тому що такі заходи мають кілька складових, які на мою думку, важливі в сучасному житті. Зокрема, конкурс популяризує розвиток танцювальної культури і показує рівень нашого міста у цьому мистецтві. Важивою є і змагальна складова, бо всі учасника стараються показати свої вміння, прагнуть до нових здобутків, аби отримати нагороди. Також приємно, коли молодь займається танцями, спортом і розвивається. Тому вважаю, такі заходи надзвичайно важливо підтримувати, адже танці – це позитив, який виховує у людині не лише фізичні, спортивні вміння, а й естетичні якості. І я дякую Олегу Карпяку, який докладає багато зусиль, аби цей турнір відбувався у нашому місті, – додав Олексій Бучинський.

Нагадаємо, турнір із спортивно-бальних танців «Крок до зірок» вже кілька років поспіль проходить у Рівному. Щороку конкурс об’єднує учасників від найменших до старших практично з усієї України.

Змагаються танцюристи в різних вікових категоріях. У кожній із них визначують переможців, які посідають 1, 2 і 3 місця. Вони отримують відповідні кубки та подарунки.

У Рівному визначали танцювальних зірок

У Рівному визначали танцювальних зірок

Опубліковано Портал Крапка Субота, 9 листопада 2019 р.