Рівненщина продовжує долучатись до благодійної акції-марафону «Перемога у нас в крові». Така акція стартувала за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, спільно зі спортивною спільнотою та Товариством Червоного Хреста. Марафон проводять, щоб привернути увагу суспільства до проблеми дефіциту в банках крові України.

Начальниця відділу у справах молоді Рівненської ОДА Наталя Чигир розповідає, що  все більше молоді долучається до такої акції.

– До дня донора Рівненщина прийняла естафету по здачі крові. Менш ніж за тиждень, до акції вже долучилося понад 20 осіб. Напередодні донорами стали спортсмени, тренери та вболівальники, а також представники громадських організацій та обласного пластового центру», – розповіла Наталя Чигир.

Однак на цьому марафон не завершено. Вже сьогодні й інші спортсмени області відвідали станцію переливання крові. Серед тих, хто здавав кров – спортсмени та тренери регіонального центру «Інваспорт» :

– заслужений тренер України з пауерліфтингу Олександр Фесовець,

– учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, чемпіонка та призерка чемпіонатів України з легкої атлетики Світлана Станко.

А також спортсмени та тренери обласної школи вищої спортивної майстерності:

– директор школи, майстер спорту України міжнародного класу, учасник олімпійських ігор в м.Сідней (Австралія) Леонід Камлочук,

– заступник директора школи Алла Кузіна,

– тренер-викладач відділення пляжного волейболу Сергій Тимчак,

– методист школи Сергій Каращук,

– тренер-викладач відділення боксу Володимир Соколовський.