У Рівному активно готуються до традиційного осінніх змагань. Турнір з художньої гімнастики “Золота осінь” вже вдванадцяте прийматиме обласний центр 22-24 листопада.

До нас заплановано приїзд близько 65 команд і близько 750 гімнасток. Кількісно – це беззеперечний рекорд для цих змагань. Загалом, турнір “Золота осінь” є одними із наймасштабніших, які взагалі проводяться в Рівному. Окрім спортсменок до нас завітають тренери та батьки дівчаток з усієї України.

Варто зазначити, що фактично кожний турнір перевершує досягнення попереднього.

Змагатиметься на килимі і еліта – Майстри спорту. Тож на нас чекає справжнє свято грації та спорту вищих досягнень.

– Дійсно активно готуємося до змагань. Приємно, що цього року до нас знову їдуть і хочуть їхати. Провести турнір такого масштабу дуже не просто. Дійсно, фактично дві тисячі людей, якщо не більше, їде но нас в гості. Це я і про спортсменок, і тренерів, і батьківський супровід. Хочу подякувати всім нашим партнерам, які роками підтримують художню гімнастику у Рівному. Ці змагання є хорошим змагальним досвідом і для рівнянок. Також ми маємо можливість показати наше місто всій Україні, – розповідає організатор змагань Марина Болба.

В рамках підготовки до турніру, збірна команда рівненського СК “Золота осінь” в складі 30 спортсменок здійснить змагальний виїзд у Білу Церкву.