У рамках підготовки до мастабних змагань найближчими вихідними у Рівному – «Золота осінь», спортсменки однойменного клубу вихідними змагалися на Київіщині. Біла Церква приймала Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь».

В підсумку наші спортсменки показали високі результати.

– Ми надзвичайно вдячні за теплий прийом і прекрасну організацію Ларисі Гавриленко та Інні Краєвській. На такі турніри приємно їздити, адже наші вихованки мають змогу змагатися на килимі з достойними конкурентками і бачити високий рівень підготовки, що спонукає їх трудитися ще краще. Дуже добре, що ми зробили такий виїзд за тиждень до «Золотої Осені-2019», – сподіваємося, цей старт дасть змогу гімнасткамм вийти на килим більш впевнено і достойно відпрацювати свої програми, – прокоментувала старший тренер СК «Золота осінь» Юлія Руда.

Окремі призи на змаганнях вручили Валерії Троимчук (Спеціальний приз від організаторів) та Богдані Мельник («Міс харизматичність турніру»)

Результати рівнянок:

Золото – Юлія Сичінська;

Срібло – Вікторія Рубас, Олександра Бабійчук, Анастасія Балла, Ангеліна Дідич, Дарія Гостєва, Поліна Сара, Богдана Мельник;

Бронза – Софія Сасько, Юліана Васильчук, Анна В‘юн, Софія Юхим, Дарія Полюхович, Каріна Нідашковська;

4 місце – Маргарита Гундар, Валерія Трохимчук, Олександра Ващишина, Анастасія Фенюк;

5 місце – Анна Шевцова, Марина Попович;

6 місце – Каріна Башинська, Злата Форсюк, Ольга Королюк, Єва Волочнюк.