20 мільйонів гривень мають закласти у бюджеті Рівного на 2020 рік на будівництво дитсадка в мікрорайоні Північний. Наразі ця пропозиція вивчається бюджетною комісією і має бути винесена на розгляд при формуванні бюджету міста на наступний рік.

Як повідомив голова бюджетної комісії, депутат міськради Олег Карпяк, з бюджету міста вже виділили  майже 4 мільйони гривень на будівництво цього дитсадка.

– 800 тисяч гривень ми надавали на розробку проектно-кошторисної документації. Ще близько 3 мільйонів гривень – на початок самих робіт. Ці кошти вже витрачені і я вважаю, що дитячий садок за будь-яких умов потрібно будувати. Також, наскільки мені відомо, 18 мільйонів гривень субвенції є на рахунку області та, якщо ці кошти не будуть освоєні цьогоріч, то мають стати перехідними.  Тому, якщо надалі гроші виділятимуть ще з державного та обласного бюджетів, ми маємо всі шанси звести сучасний дитсадок, у якому є гостра потреба. Я ж у будь-якому випадку підтримую будівництво дитсадка на вулиці Коновальця і буду відстоювати виділення коштів на нього, – додав він.

Нагадаємо, питання будівництва цього дитсадка в Рівному відстоюють впродовж трьох років. Наразі проект пройшов експертизу. Будівництво закладу має фінансуватися із міського, обласного бюджетів і фонду державного регіонального розвитку. Його вартість оцінили в понад 100 мільйонів гривень. Нині ж проводиться аудит проекту і будівництво припинено.