До поліції надійшло повідомлення від головного інженера охорони лісу Соснівського лісового господарства Березнівського району, що на Рівненщині, про конфлікт із водієм трактора, завантаженим деревиною, та невідомими, які чинили опір під час виконання службових обов’язків.

Слідчо-оперативна група на місці події попередньо встановила, що під час патрулювання території Яцьковицького лісництва 32-річний головний інженер лісової охорони разом із 30-річним водієм на автодорозі неподалік села Балашівка виявив трактор із причепом, завантаженим колодами сосни. Підтверджуючі документи про законність походження деревини кермувальник не надав. Однак, здійснивши телефонний дзвінок, запевнив, що їх зараз підвезуть.

За кілька хвилин за двісті метрів до місця події на автомобілі під’їхали невідомі. П’ятеро чоловіків підішли до трактора та почали розвантажувати колоди. На зауваження представника лісової охорони вони не реагували, натомість почали агресивно поводитися та застосовувати фізичну силу. Для припинення протиправних дій, збереження власного життя та здоров’я працівник лісгоспу дістав спецпристрій. Одному із невідомих вдалося вибити його із руки та, завдавши декілька ударів, повалити працівника лісової охорони на землю. Зловмисники із місця події втекли.

За фактами незаконного перевезення лісу та опору працівникові лісової охорони під час виконання службових обов’язків відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 та частиною 2 статті 342 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження поліцейські Березнівського відділення встановлюють обставини інциденту та осіб, причетних до злочинів.

П’ять кубічних метрів деревини породи «сосна» вилучені та передані на зберігання до Яцьковицького лісництва.