Завдяки проведеним розшуковим заходам рівненським оперативникам вдалося викрити шахрая, який намагався виманити у пенсіонера гроші за порятунок сина із поліції. Жителя Дніпра та ще двох зловмисників із Донецької області поліцейські викрили в обласному центрі.

Аферисти працювали за звичною схемою: у телефонній розмові повідомили рівнянину, що син затриманий і перебуває в поліції, однак вирішити питання можна за певну суму грошей.

Усе, що зміг зібрати пенсіонер – 2700 доларів США та кількасот гривень, хоча спочатку зловмисники просили 20 тисяч «зелених», аби  син уник кримінальної відповідальності за нанесені ним тілесні ушкодження перехожому. Поки чоловік спілкувався із псевдослідчим, брат потерпілого зателефонував у поліцію.

Коли шахрай приїхав на вулицю Гагаріна обласного центру по «викуп», у під’їзді його вже «зустрічали» поліцейські. Натомість двоє інших підозрілих осіб очікували на вулиці.

У рамках кримінального провадження за фактом шахрайства слідчі Рівненського відділу поліції підготували клопотання до суду про обрання 21-річному жителю Дніпра, підозрюваному у вчиненні злочину, запобіжного заходу.

Відносно 20-ти та 21-річних мешканців Донецької області слідчі дії тривають.