Після візиту двох жінок 79-річний житель Рівненщини не виявив трьох тисяч гривень. Пенсіонер звернувся за допомогою до поліції.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що до будинку господаря прийшло двоє жінок із характерною етнічної ознакою. Спочатку вони попросили води, тож всі пішли на кухню. Потім ще попросили аркуш паперу, бо нібито треба було щось записати.

Коли ж гості залишили будинок, чоловік запідозрив недобре та кинувся до шафи, де зберігав три тисячі гривень. Перечуття підтвердилося: грошей там не було.

Березнівчанин повідомив поліцейським лише, що невідомі під’їхали до його господарства на легковому автомобілі срібного кольору, а також запевнив, що зможе впізнати зловмисників. Однак, найімовірніше, що доки на кухні всі пили воду, у будинку «працювала» ще одна – третя особа.

За допомогою камер відеоспостереження оперативникам вдалося встановити марку авто, а невдовзі – і місцеперебування зловмисників. Оперативники управління карного розшуку в одному із готелів Луцька виявили осіб із характерною етнічної ознакою. Нині одну із них 79-річний потерпілий упізнав.

Наразі у рамках кримінального провадження за фактом крадіжки із зловмисницями проводяться слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину.