У міському будинку культури перші 40 випускників Державної установи «Рівненська академія патрульної поліції» склали Присягу на вірність українському народові.

Рівненська академія патрульної поліції – третій в Україні заклад нового типу, що спеціалізується на підготовці патрульних. Вже відсьогодні випускники готові приступити до несення служби у своїх регіонах.

Із важливою подією нових патрульних поліцейських привітав перший заступник голови ОДА Сергій Подолін: «Пишаюсь, що в Україні є люди, які обирають своїм шляхом захист, правопорядок і честь. Вірю, що ви з гідністю будете нести звання «поліцейський». Дякую за підтримку патрульної служби Рівненщини нашим  міжнародним партнерам – правоохоронним органам США та Канади».

До урочистостей долучилися обласної ради, Нацполіції України, управління патрульної поліції у Рівненській та Волинській областях, а також міжнародні партнери – представники правоохоронних відділів Америки  та Канади, повідомляють у Рівненській ОДА.

Довідково:

Державна установа «Рівненська академія патрульної поліції» створена у травні 2019 року на хвилі реформування системи внутрішніх справ для якісної професійної підготовки поліцейських. Цей проєкт – спільний результат наполегливої роботи Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, міжнародних партнерів з США та Канади.