Кримінальна відповідальність за нанесення умисних тілесних ушкоджень поліцейським під час виконання службових обов’язків, незаконного зберігання наркотичних речовин та бурштину загрожує 33-х та 34-річному жителям міст Квасилова та Здолбунова, що на Рівненщині.

У протидії незаконному обігу наркотичних речовин на території Здолбунівського району за отриманою оперативною інформацією поліцейські викрили осіб, причетних до незаконного зберігання наркотиків у підвальному приміщенні багатоповерхового будинку на вулиці Шкільній райцентру.

Під час проведення перевірки на місці події двоє зловмисників почали агресивно поводитися, на законні вимоги поліцейських не реагували та чинили супротив, у результаті чого тілесні ушкодження отримали двоє поліцейських. Їм розпилили сльозогінний газ в обличчя, а 32-річному майору поліції нанесли удар скляною пляшкою по голові.

Потерпілих із хімічними опіками очей та обличчя, а 32-річного поліцейського — ще й і з травмою голови, після надання медичної допомоги відпустили.

За результатами проведеного того ж дня невідкладного обшуку в підвальному приміщенні поліцейські вилучили метамфетамін орієнтовною вартістю понад 25 тисяч гривень, марихуану та три пристрої для куріння.

Крім того, на підставі ухвали слідчого судді поліцейські Здолбунівського відділення поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури провели три санкціоновані обшуки у зловмисників.

У квартирі та гаражному приміщенні 34-річного здолбунівчанина поліцейські виявили та вилучили майже кілограм бурштину-сирцю, пневматичну гвинтівку, три сліп-пакети із нашаруваннями речовини білого кольору, два сліп-пакети із вмістом речовини білого кольору, схожої на метамфетамін, дві скляні трубки із нашаруванням речовини білого та бурого кольору.

Вилучені наркотичні речовини, бурштин-сирець і пневматична гвинтівка відправлені для проведення експертизи, за результатами якої прийматиметься відповідне процесуальне рішення. Крім того, за результатами судово-медичної експертизи вирішуватиметься питання про повідомлення 33-річному квасилівчанину  про підозру за завдані умисні тілесні ушкодження поліцейським.

Досудові розслідування у кримінальних провадженнях за частиною 2 статті 345, частиною 1 статті 240-1, частиною 1 статті 309 КК України тривають.