Починаючи з 18 квітня у Рівненській області вводиться режим максимального обмеження пересування на вулиці. Так, з 13.00 суботи до 6 години вівторка, 21 квітня, жителів Рівненщини просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Додаткові обмежувальні заходи прийняли, враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні, на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулась під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Коваля 15 квітня 2020 року.

Комісія рекомендує органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року, повідомили в Рівненській ОДА.

Нагадаємо, в державі вже діє карантин та надзвичайна ситуація, якими введені певні обмежувальні заходи задля безпеки та захисту громадян. Режими запроваджені  відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Кодексу цивільного захисту України, що дають можливість місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування впроваджувати обмеження.

Рішення  обласної комісії з питань ТЕБ та НС прийняте на виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 квітня 2020 року.

У ці дні працівники Нацгвардії та поліції будуть нести службу в посиленому режимі.