Сучасна мода розвивається так само стрімко, як і вся світова індустрія. Нерідко на вулицях або прилавках магазинів ви можете побачити модель штанів, яка вам просто незнайома. Саме слово «штани» носить виключно узагальнений характер, тому, вибираючи собі штани, вам слід уточнювати вид брюк.

Так, у магазині Bolf представлений величезний вибір чоловічих штанів, які будуть популярні в найближчі сезони.

Що таке чоловічі штани

Самі брюки – це вид верхнього одягу, що приховує вашу частину тіла, яка йде нижче пояса. Вони закривають обидві ноги нижче колін.

Насправді кожному чоловікові не завадило б розбиратися в видах штанів і знати, в чому їх істотні відмінності.

Представникам сильної статі рекомендовано мати в своєму гардеробі кілька видів брюк: формальні, повсякденні і спортивні.

Популярні види чоловічих брюк

Класичні. Кращим варіантом для урочистих і ділових заходів буде надіти класичні чоловічі штани. Їм властиві найбільш універсальні тони: від глибоко-чорних до світло-сірих або бежевих.

Як використовуваного матеріалу йде натуральна тканина упереміш з синтетичними, що дозволяє штанів тримати форму.

Літні спідниці і брюки можуть бути з защипами (стрілками) і без них.

Чінос. Якщо ви не затятий прихильник класики, але і не хочете втрачати діловий стиль, то такі брюки будуть ідеальним рішенням. Чінос вважаються найбільш універсальними штанами в чоловічому гардеробі. Всьому цьому є пояснення – демократичний характер, який легко вписується в повсякденне переміщення вулицями і офісну атмосферу.

Найкраще буде покупка чінос з натуральних матеріалів, але, вибираючи синтетику, ви автоматично розширюєте колірну палітру штанів. З їх допомогою ви зможете створювати досить зухвалі образи.

Слакси. Такі штани не були призначені для носіння на ділові заходи, але зміни в світі змусили любителів слаксами переглянути свої погляди. У них немає стрілок, і шиються вони з бавовняної тканини або щільного габардину.

Вельветові штани. Це ідеальний варіант для прогулянок по місту або паркам. Ці штани підходять чоловікам і хлопцям будь-якого віку. Тканина в них досить щільна, тому їх так само можна використовувати в холодну пору року. Вважаються не менше універсальними, ніж чінос.

Джинси. Речі з деніму притаманні абсолютно кожному без винятку. Немає жодного гардероба, в якому б не знайшлися джинси. Ці штани назавжди вжилися в наш спосіб життя. Їх ви можете спостерігати, як на діточок з першого року життя, так і на літніх чоловіків.

Денім – щільна, груба жорстка тканина, яка відрізняється високою практичністю і довговічністю.

Чоловічі штани хакі. Мілітарі стиль, якому властива величезна популярність, ґрунтується саме на цих брюках. Для них використовують в основному бавовняну тканину.

Чоловічі штани в магазині Bolf 

Будь-яку модель чоловічих брюк ви зможете знайти в нашому магазині. Розмірна сітка і наші консультанти допоможуть вам зорієнтуватися з вибором відповідних штанів.

на правах реклами