Поліцейські встановлюють осіб, причетних до крадіжки заощаджень у жительки Рівненського району.

Із заявою до поліції вчора, дев’ятого червня, звернулася 62-річна жителька села Велика Омеляна Рівненського району, яка повідомила, що невідомі особи викрали у її матері — жительки села Верхівськ, грошові кошти в сумі 22 тисячі гривень та 100 доларів США.

Як пояснила слідчо-оперативній групі 81-річна потерпіла, в обідню пору восьмого червня до її будинку зайшли дві жінки та попросили напитися води. Одна із них разом із господинею пішла на кухню, інша залишилася чекати у коридорі. Обидві намагалися зав’язати розмову, пропонували купити одяг. Зі слів пенсіонерки, «гостя», яка була в кухні, постійно запитувала її, чому та не дивиться їй у очі.

Через деякий час, коли жінки пішли, до обійстя пенсіонерки зайшли іще двоє, які теж мали певні етнічні ознаки. Однак цього разу вона нікого не впустила.

Зникнення коштів 81-річна жителька Верхівська виявила лише наступного дня, про що одразу сповістила доньку.

За фактом крадіжки слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування встановлюють осіб, причетних до скоєння злочину.

Водночас поліцейські звертаються до громадян та особливо, людей похилого віку: не відкривайте двері незнайомцям та не впускайте їх до своїх осель. Остерігайтеся тих, хто намагається зайти до будинку під будь-яким приводом. Якщо невідомі представляються працівниками соціальних служб, перевіряйте їхні документи. Будьте пильними та обережними!