Поліцейську станцію №5, що на вулиці Будівельників,1 у Рівному, оновили. Кошти на ремонтні роботи та придбання усього неохідного надали депутати міськради Олег Карпяк та Олександр Крюков.

Як розповів старший дільничий офіцер поліції Дмитро Березовський, тепер на станції створені належні умови для роботи – зроблено ремонт, замінили вікна, двері та ламінат.

– Наша поліцейська станція знаходиться у приміщенні колишнього ЖКП, а нині управляючої компанії. Ремонт тут не робився роками. Ми звернулися за допомогою до депутатів і дякуємо, що Олег Карпяк та Олександр Крюков відгукнулися, – прокоментував Дмитро Березовський.

Так, за активну співпрацю та надання дієвої допомоги у покращенні матеріально-технічної бази поліції Рівного депутатам Олегу Карпяку та Олександру Крюкову керівництво поліції вручило подяки.

 

 

 

 

 

 

 

 

У свою чергу міські обранці подякували за такий крок керівництву поліції міста.

– Надіюся на подальшу дієву співпрацю з міськвідділом поліції, адже від цього залежить безпека мешканців Рівного. І зі свого боку готовий підтримувати та допомагати в межах своїх можливостей, – додав Олег Карпяк.