Роботодавці Рівненської області, які через карантин призупинили свою діяльність, отримують компенсацію від держави.

Гроші представники малого та середнього бізнесу виплачують своїм працівникам. Для них вже профінансовано понад 72 млн грн для виплати допомоги по частковому безробіттю.

Найбільша кількість звернень від малого та середнього бізнесу, а також ФОПів надійшла з Рівного, Рівненського, Сарненського та Дубенського районів області. Допомогу отримають 14 827 працівників, повідомили в Рівненській ОДА.

Найбільшу допомогу по частковому безробіттю отримали ТОВ «Морган Феніче» (майже 800 осіб), ТОВ «Реноме-Євробуд» (понад 200 осіб), ТОВ «Реноме-смарт» (понад 350 осіб), командитне товариство «Рівне–ПАС» (понад 80 осіб), ТОВ «Рівень ЛТД» (понад 70 осіб), приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С.Дем’янчука» (майже 150 осіб).

Нагадаємо, допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Зацікавлений бізнес має можливість звернутись до центру зайнятості за місцем сплати ЄСВ протягом 90 днів з моменту зупинки (скорочення) діяльності.