Підприємці Рівненщини отримають часткове відшкодування відсотків за кредитами, які вони взяли на розвиток власної справи. Кошти в сумі 1 млн грн спрямують з обласного бюджету. Такий механізм передбачений Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки.

Загалом, на розгляд обласної комісії надійшло 30 заявок на участь у конкурсі. Однак, серед них є три проєкти, які не відповідають затвердженим критеріям. Тому фінансову підтримку отримають 27 підприємців, повідомляють у Рівненській ОДА.

Часткове відшкодування дається на конкурсних засадах підприємцям, які здійснюють свою діяльність на території нашої області. Право на одержання компенсації мають проєкти, які передбачають впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів.

За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтина Мокляка, при визначенні переможців основними критеріями стали економічна доцільність, рентабельність виробництва, кількість додаткових робочих місць, розмір оплати праці та збільшення надходжень сплати податків від реалізації проєкту.

Для одного проєкту відшкодування відсоткових ставок не перевищуватиме 12 відсотків.