Ветерани-будівельники Рівного відзначили своє професійне свято із вітаннями, словами вдячності та подарунками.

10 серпня голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян зустрівся із заслуженими представниками будівельної галузі міста. Під час заходу присутні обговорили перспективи розвитку Рівного в цілому, та будівельної галузі міста зокрема. А Віктор Шакирзян подякував ветеранам будівельної галузі за їх внесок у розбудову Рівного.

– Ми відзначаємо людей, які збудували місто, створили обличчя Рівного таким, яким ми бачимо його тепер. Тому насправді важливо не забувати про внесок будівельників у розбудову нашого міста. Усі ці люди володіють колосальним професійним і життєвим досвідом, спілкуючись із ними, відчуваєш, що таке професійність, чіткість, пунктуальність і дисципліна, – зазначив Віктор Шакирзян.

Варто додати, що заслужені ветерани будівельної галузі, які прийшли на зустріч, щонайменше по кілька десятиліть присвятили себе професії. Тому у них, справді, є чому повчитися.

– Сьогодні від цих людей я почув чимало пропозицій, що можна зробити у місті вже зараз, аби Рівне стало кращим і комфортнішим. Зокрема, у них є своє бачення, як зупинити хаотичну забудову, відновити справжню красу нашого міста та багато інших цікавих ідей. Адже Рівне завжди славилось чистотою своїх вулиць, великою кількістю квітників і клумб, охайністю дворових територій. Тому важливо це відновити, – підсумовує Віктор Шакирзян.

У результаті зустрічі учасники одностайно зійшлися у тому, що місто гостро потребує господаря, який зможе втілити ідеї щодо планової і продуманої розбудови Рівного. Це важливо, зважаючи на те, що чимало будівель у житловому фонді, за роки експлуатації зносилися і зазнали руйнування. Ветерани будівельної галузі сподіваються, що нове покоління будівельників, яке вже сьогодні приходить їм на зміну, надасть місту новий вектор розвитку.

У свою чергу Віктор Шакирзян від імені громадської організації “Рівне Разом” вручив ветеранам будівельної галузі подяки, грамоти та подарункові сертифікати. А також побажав міцного здоров’я і довгих років життя.

Нагадаємо, День будівельника в Україні відзначали 9 серпня.