Фасaд поліклініки №2, що на вулиці Дрaгоманова, у Рівному, прикрaсять віршовaними рядками.

Так, мистeцько-поeтичний молодіжний проeкт “Strofa” відновлює cвою діяльність у Рівному. “Strofa” зaймається популяризaцією сучaсної і клаcичної поезії. Роботи учaсників проeкту вже стали окрaсою низки будівeль містa.

Після карантинної паузи, 12 сeрпня у Рівному учaсники проекту презeнтували пeршу з декількох заплaнованих акцій. Зважаючи на ситуацію в Україні та світі, пов’язану з поширення коронавірусу, учасники проекту вирішили прикрасити віршованими рядками фасад міської поліклініки №2. Таким чином, молодь хоче подякувати медикам, їхній небезпечній і невтомній боротьбі з пандемією.

Враховуючи соціальну місію проекту, підтримала ініціативу молоді й громадська організація “Рівне Разом”.

Голова організації Віктор Шакирзян зазначив, що в наш час медичні працівники потребують підтримки.

– Коли ми почули про ідею відзначити внесок рівненських медиків у боротьбі з пандемією у такий оригінальний спосіб – одразу підтримали. Ми багато співпрацюємо з медичними установами, зокрема, і в питанні забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту. Тому просто не змогли залишитися осторонь, – коментує Віктор Шакирзян.

А також додає, що в захваті від креативності молоді з проекту “Strofa”.

– Ця мистецька ініціатива несе у собі глибоке соціальне значення. Крім популяризації кращих зразків класичної і сучасної поезії, це має вплив на благоустрій у місті. Адже, малюнки і віршовані рядки на бокових стінах будинків додають естетики вулицям Рівного. А це у свою чергу, спонукає людей підтримувати в порядку і територію довкола, – коментує Віктор Шакирзян.

На сам кінець, Віктор Шакирзян привітав учасників акції із Днем молоді. А також побажав успіхів у всіх майбутніх креативних починаннях. І запевнив, що молодіжні проекти залишатимуться у переліку головних його пріоритетів.

Довідка:

Команда мистецько-поетичного проекту Strofa – це група ініціативної молоді Рівного. Метою їх діяльності якої є оздоблення міських стін і фасадів будинків віршами українських класиків та сучасників. Історія проекту почалася у 2017 році, в результаті чого, рівняни відкрили нове бачення міста.

Як і раніше, цілями проекту є:

-модернізація фасадів міста;

-популяризація сучасної та класичної української літератури;

– популяризація в очах суспільства українських класиків;

-створення певної мистецько-поетичної платформи для художників та юних поетів.

Вірш, який з’явиться на боковій стіні міської поліклініки символізує силу зв’язку між лікарем і його пацієнтом. Учасників акції надихнула історія порятунку лікарем невиліковно хворої жінки. Тому ці рядки стануть символом вшанування важливої і шанованої праці медичних працівників Рівного.