Майже через 10 років існування оновився один із кращих салонів краси Рівного – «Батерфляй». І вже з вересня знову готовий дивувати своїх уже постійних, а також і нових, клієнтів.

У салоні ще більш покращили сервіс, втіливши сучасні комунікації із клієнтами, ще інтенсивніше підсилили правила безпечності в напрямку стерильності, оновили колектив, залишивши лише найкращих, і, залучивши нових кваліфікованих та люблячих свою справу майстрів. Окрім того, салон готовий ще більше тішити своїх гостей новинками, приємнощами і ще інтенсивнішим подальшим розвитком.

У салоні краси «Батерфляй» залишилася відкритою ще одна вакансія для майстра перукаря-універсала. Тому якщо ви хочете щось змінити чи покращити у своєму житті і готові рости у професійному напрямку, обов‘язково звертайтеся до адміністрації салону за номером телефону (097)967 45 40.

В салоні впевнені, що саме тут ви зможете найбільш себе розкрити як майстер і в задоволення займатися тим, що любите.

Адже рівняни вже не перший рік спостерігають за розвитком цього салону, а тому можна справді відмітити, що він як хороше вино: з часом стає все кращим і кращим. Тішить, що наше місто має саме такі заклади бьюті індустрії.

на правах реклами