Мінрегіон та Асоціація міст України провели спільний навчальний тренінг. На заході пояснили, як підготувати та подати на конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Нагадаємо, 3 вересня 2020 року Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про старт конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Відбір проєктів буде проходити в рамках Угоди про фінансування «Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України», укладеної між Урядом України та Європейською Комісією.

Онлайн трансляція заходу велася із зали засідань Асоціації міст України. До перегляду долучилося понад 350 учасників, які попередньо пройшли реєстрацію за посиланням на сайті АМУ.

Головне завдання – максимально зрозуміло донести інформацію щодо конкурсних умов, щоб проекти були якісними, конкурентоспроможними і громади отримали кошти для впровадження запланованих заходів.

Презентація Мінрегіону про Конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.