Умисне тяжке тілесне ушкодження 45-річному жителю Здовбиці Здолбунівського району Рівненщини завдав 60-річний чоловік, який допомагав потерпілому по господарству та проживав разом із ним кілька останніх місяців.

Поліцейські на місці події встановили, що  на подвір’ї господарства 45-річного жителя Здовбиці із ножем на нього накинувся 60-річний чоловік, завдавши потерпілому проникаюче тілесне ушкодження черевної порожнини.

Слідчі за цим фактом внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Зловмисника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру.

Так, Здолбунівський районний суд задовольнив клопотання слідчого та обрав підозрюваному запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту, який 60-річний чоловік проводитиме за місцем проживання свого товариша.

Потерпілий 45-річний житель Здовбиці госпіталізований.

Зловмисник свої дії пояснює самообороною. Однак, чи передував інциденту конфлікт та що стало причиною злочину, встановлюють слідчі Здолбунівського відділення під час досудового розслідування.