У проекті “Медіа-школа прямує в громади”  відбулося нагородження учасників. Організатори  вручили сертифікати вихованцям школи у Рівному, с. Привільне Дубенського району та Гощі.

Так, за два місяці діяльності проекту учасники медіа-школи у Рівному, Гощі та Привільненській ОТГ відзняли відео про визначні історичні місця Рівненщини: Дубенський замок та Тараканівський форт, Білівське городище, городище Оствицю, Таємничі підземелля Рівного, Клеванський замок, садибу Ленкевичів у Гощі та ін.

За словами сценариста і режисера проекту Руслани Броновицької своїми відео роботами наша Медіа-школа привертає у вагу до таких туристичних об’єктів, які потребують конкретних дій з їх збереження чи відновлення. Наприклад, Клеванський замок чи Тараканівський форт.

Цьогоріч ми сфокусували свій погляд на туристичних родзинках Рівненщини. Деякі з них достатньо популярні серед туристів ,і не лише українських. Про них в своїх сюжетах ми розповідаємо як юні тревел-блогери з порадами і через дитячі враження. Серед об’єктів зйомок і маловідомі, такі, як Жуківське городище.

Учасники проекту не просто відзняли гарні відео, а ще й подорожували під час зйомок. Так дехто вперше побував у Пересопниці, хто вперше відвідав Тараканівський флрт, а хтось дізнався про те, що Гощанський парк має чи не найцікавішу істоірю з усіх парків Рівненщини. Діти не лише проявили себе в професії журналіста чи ведучого, а й розкрили свій інший творчий потенціал. Так двоє учасниць проекту познайомили зі своїми лутературними доробками.

Всього у медіа-школі взяли участь майже пів сотні дітей. Як розповідає автор та керівник проекту Олена Семенович проект познамив дітей не лише з професією журналіста, а й дав поштовх та мотивацію у зацікавленні культурним життям своїх міст.

Проєкт “Медіа-школа прямує в громади” за підтримки УКФ завершується, але водночас і продовжується. Адже в рамках навчання ми відзняли 15 неймовірно цікавих історій про Рівненщину, ці роботи доступні до перегляду на нашому Youtube каналі,  а також на офіційній стрінці у Фейсбук. Ми очно впевнені, що змогли зацікавити наших учасників, і будемо працювати далі у цьому напрямку.

Відеороботи випускників можна побачити на ютуб каналі MEDIA SCHOOL Rivne а також офіційній сторінці Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків.

Додамо, що ця ідея – це продовження проекту «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків», який реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.Навчання дітей  – цетворчий інтенсив, який спрямований показати розвиток культури в ОТГ та їх туристичні родзинки, а також дасть  поштовх та мотивацію дітям у зацікавленні культурним життям своїх міст.