У смт. Смига Дубенського району, що на Рівненщині, відкрили сучасну амбулаторію. Заклад збудували з “нуля”. Тут є кабінет лікаря, кімната для персоналу, стерилізаційна, процедурна, кабінет профілактичних щеплень. Залишилось лише перевезти меблі, обладнання та реєстраційні картки з старого приміщення.

Амбулаторія простора і продумана для відвідувачів, доступна для людей з інвалідністю, обладнана апаратурою. Важливо, що тут є житло для лікаря – дві спальні, кухня, санвузол та ванна.

Неподалік амбулаторії – нова дорога по вулиці Заводська, для зручності доїзду керівництво громади запланувало зробити дорогу безпосередньо до самої лікувальної установи. Також заклад забезпечений автомобілем для сімейного лікаря. Наразі в амбулаторії послуги надають 5 лікарів: педіатр, терапевти та сімейні лікарі.

– Смизька амбулаторія – одна з 37 лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які були відкриті в рамках нового етапу медичної реформи, який дозволяє нам підняти медичну допомогу в сільській місцевості на новий рівень, – підкреслив начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Священнослужителі місцевих церков освятили приміщення та благословили медиків на здійснення лікувальної справи.