У місті Дубно, що на Рівненщині, запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр. Він діятиме в будівлі колишнього Дубенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, що по вулиці М.Грушевського, 16.

Просторе, відремонтоване приміщення відповідає усім вимогам для закладів такого типу. Тут проводитимуть індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами.

Для ремонту приміщення, у якому тепер розташований центр, було виділено з бюджету міста 1 млн 473 тис. грн.

У представленні установи та ознайомленні з роботою фахівців взяли участь голова Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини Сергій Скоропляс, заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, міський голова Василь Антонюк, керівники закладів освіти, фахівці ІРЦ та батьки.

Під час відкриття відбувся благодійний аукціон, під час якого було розіграно картину одного з талановитих діток з особливими освітніми потребами. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби вихованців інклюзивно-ресурсного центру.

Наразі на обліку Дубенського міського інклюзивно-ресурсного центру знаходиться 156 дітей, а послугами його фахівців охоплені більше 250 діток.