Сарненська, Рокитнівська та Дубровицька ЦРЛ Рівненщини надаватимуть допомогу хворим на коронавірус. Про це під час онлайн брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник.

– Через високі показники захворюваності минулої доби Сарненська ЦРЛ вже не приймала хворих. Обласне управління охорони здоров’я змінювало маршрути пацієнта до інших лікувально-профілактичних закладів. На сьогодні є розпорядження щодо початку роботи Дубровицької ЦРЛ для надання допомоги пацієнтам хворим на COVID-19. Отже, у північних районах нашої області вже буде працювати три заклади, – розповів Олег Вівсянник.

За його словами, розширення лікувальної мережі дасть можливість повністю та якісно організувати надання медичної допомоги хворим на коронавірус. На сьогодні заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях І-ї хвилі – 62%, тобто є запас потужності.

Водночас, Олег Вівсянник ще раз наголосив, що пороги поширення епідемії залежать від кожного з нас, тому варто дотримуватися протиепідемічних заходів.