Понад півроку у Рівному не працює центр культури і спорту мікрорайон Ювілейний – палац культури і спорту «Хімік». Офіційна причина не відкриття палацу, відповідно до заяви ПрАТ «Рівнеазот» – критична ситуація, яка склалася з короновірусом в Україні.


До слова, усі заклади культури міста відновили свою роботу ще з липня 2020 року. Тобто, дітки з усіх районів міста, окрім Ювілейного, мають змогу займатися в колективах і гуртках.

Нещодавно на прохання керівників гуртків та батьківських комітетів про сприяння відновленню роботи палацу, до процесу долучився лідер громадської ініціативи «Ювілейний – найкращий»! Романенко Юрій.

Одразу було спрямовано листа з проханням про відновлення роботи палацу до генерального директора підприємства «Азот», у чиїй власності досі перебуває палац культури. Також, були проведені переговори з міським головою Рівного про необхідність міста втрутитися у процес відновлення роботи палацу культури. Переговори з очільником міста закінчилися порозумінням та згодою допомогти.

Окрім того, 28 вересня було направлено лист до міської комісії ТЕБ та НС, яка покликана вирішувати питання режиму роботи закладів усіх форм власності у карантинний період.

У зверненні Романенко Юрій просив одного – дозволити проводити заняття у палаці культури і спорту «Хімік» відповідно до санітарно-епідемічних норм в умовах карантину. Комісія одноголосно схвалила дозволити роботу усього палацу з гуртками та колективами. Нижче наводимо скріни цього рішення.

На цьому лідер громадської ініціативи «Ювілейний – найкращий» не зупинився. Спільно з керівниками гуртків та колективів, а також батьківськими комітетами було прийнято розпочати збір підписів жителів мікрорайону Ювілейний за відновлення роботи закладу.

Наразі уже зібрано більше 2000 підписів не байдужих рівнян.

– Хочемо зібрати 5000 підписів – зазначає Романенко Юрій, – для того аби виглядати досить переконливо для керівництва ПрАТ «Рівнеазот», яке муситиме зреагувати на прохання такої кількості рівнян.

Сподіваємося, що керівництво «Азоту» зглянеться на численні прохання мешканців Ювілейного і відкриє для занять ПК і С «Хімік».

А поки, усі бажаючі можуть поставити підписи під зверненням-проханням до Михайла Заблуду в наметах Юрія Романенка, які встановлені у мікрорайоні «Ювілейний».

на правах реклами