Рятувальники Рівненщини взяли участь у Всеукраїнських командно-штабних навчаннях з питань готовності до оперативного реагування на автодорогах і під час екстремальних погодних умов.

Захід відбувся на базі обласної служби автомобільних доріг. Навчання складалося із відпрацювання алгоритму дій під час екстремальних погодних умов, організації міжвідомчої та міжобласної взаємодії щодо своєчасного обмеження руху, контроль за дотриманням обмежень на час негоди.

Присутні відпрацювали навчальні питання по ввідних щодо стихійних метеорологічних явищ III рівня небезпеки, загрози утворення транспортних заторів на окремих ділянках автодоріг. А також відпрацювали алгоритм тісної взаємодії усіх служб на випадок складних погодних умов.

– Цьогоріч при Укравтодорі діятиме оновлений аналітичний центр, значно розшириться диспетчерська служба та його функціональність», – зазначив начальник управління експлуатації доріг Олег Федоренко.

Зокрема, тепер інформація з областей буде надходити не до одного відповідального чергового, а до закріпленого за конкретним регіоном. Всі місця можливих переметів, заторів та інших ускладнень руху будуть позначатися на онлайн-мапах, щоб швидко інформувати водіїв про стан проїзду.