На Рівненщини відбувся Форум менеджерів культури з ОТГ Рівненської області, в рамках реалізації проєкту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» за підтримки Українського культурного фонду. Проєкт реалізувало Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України, який стартував ще на початку червня цього року.

У рамках проекту працівники сфери культури відвідали успішні громади та обмінялись досвідом. А вже під час фінального Форуму менеджерів культури – учасники презентували свої власні культурні інституції громад, а також побачили новий каталог, у якому розповідають про культурні родзинки своїх громад.

Керівниця проєкту Тетяна Грещук розповіла, що з поставленим на старті проекту завданням – впоралися.

– Менеджери культури з 25 ОТГ отримали нові знання та визначили родзинки кожної з громад. Вже сьогодні за напрацьованими контактами та потребами – учасники підписали меморандум про співпрацю у сфері культури. Учасники навчилися популяризувати культурні надбання своїх громад, і власне про них вони розповіли у новому каталозі – «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини, – зауважила Тетяна Грещук.

На Форумі учасники представили роботи окремих митців історії яких увійшли до Креативного каталогу.

Учасниця проекту Олеся Шикало із гордістю розповідає про нові досягнення. Адже навчання такого роду різноманітні та дають можливість висловити цікаві ідеї на загал.

Учасниці з Острога представили свої оригінальні цифрові новації у сфері культури, так учасники Форуму поринули в подорож Острогом одягнувши спеціальні окуляри.

Під час реалізації проекту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» менеджери культури визначали найцікавіші локації кожної громади, аби внести їх у каталог. У виданні зібрано близько 60 історій про митців, творчі колективи та культурно – мистецькі надбання – розповідає менеджерка проєкту Анна Кульган.

Окрім цього, по закінченню проекту всі учасники отримали сертифікати та підписали Меморандум про співпрацю, повідомляє Рівненське РВ АМУ в рамках проєкту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» за підтримки УКФ