Щомісяця кількість звернень до громадської приймальні ГО “Рівне Разом” росте. За словами працівників приймальні, за день вони приймають до сотні людей. Та не менше людей звертаються до волонтерів телефоном.


– Одного дня може бути більший потік людей, іншого менший. У нас на юридичні консультації чи інші консультації люди можуть прийти з 10:00 до 16:00 не записуючись. Щодо графіку прийому Віктора Володимировича – це по запису. Та при цьому ми намагаємося підлаштовуватися під людей і підбираємо зручний для них час, – розповідає Іванна Одейчук, консультантка громадської приймальні ГО «Рівне Разом».

Щодня до громадської приймальні ГО «Рівне Разом» люди приходять із найрізноманітнішими проблемами. Чи то земельні, чи житлові, чи особисті, часто з питаннями, що стосуються доріг, вулиць, будинків і прибудинкової території. А з настанням осінньо-зимового періоду додалися ще й питання житлово-комунального господавства. Ціни на комунальні послуги ростуть, людей змушують встановлювати лічильники.

Та не всі рівняни фінансово готові до таких нововведень. З цими переживаннями вони і йдуть до громадської приймальні.

– Аби з’ясувати ситуації пов’язані з лічильниками ми звертаємося із адвокатськими запитами у відповідні служби. З’ясовуємо підстави підняття вартості на комунальні послуги, – говорить юристка громадської приймальні Ольга Луцик.

Ольга Луцик додає, їхня робота дає свої позитивні результати. На їхні звернення у відповідних службах справно реагують.

– Це стосується ремонтних робіт в будинках, чи там каналізації в будинках. Наші звернення дають якусь реакцію і люди отримують допомогу,  – зазначила Ольга Луцик, юристка громадської приймальні ГО «Рівне Разом».

Звернень до громадської приймальні чимало. Рівняни кажуть, йдуть сюди, маючи останню надію. Адже зазначають, владні кабінети здебільшого для них закриті. А тут їх завжди вислухають і постараються допомогти. Та у громадську приймальню люди йдуть не лише із своїми проблемами, а й цікавими ідеями. От рівнянин Юрій Терлецький каже, в Рівному бракує ще одного музею – геральдики.

– У Рівному можна зробити музей геральдики. Є депутати, голови сільських рад, які приймають формально їх. А герб – це імідж країни. Це і духовне виховання і патріотичне, – поділився ідеєю рівняни Юрій Терлецький.

До слова, громадська приймальня «Рівне Разом» працює щодня, крім суботи та неділі. З 10 ранку і до 16:00. За адресою Соборна 13. Звернутися можна також і дистанційно, телефоном.

політична реклама