Жителям Рівненщини автоматично перераховують субсидії на опалювальний сезон. Допомогу вже перепризначили для 59 тисяч домогосподарств, повідомили в департаменті розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики і спорту Рівненської ОДА.

– Загалом субсидію отримують понад 86 тисяч домогосподарств. У зв’язку з початком опалювального сезону 2020-2021 років житлова субсидія для 69 тисяч одержувачів підлягає  автоматичному розрахунку. Наразі розрахунок  проведено для 59 тисяч сімей. Це – 84% від загального обсягу. Найближчим часом перерахунок буде проведено у повному обсязі. Додатково звертатися жителям області до органів соціального захисту населення не потрібно, – зазначила перша заступниця директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики і спорту Рівненської ОДА Анна Закусілова.

Нагадаємо, що на період дії карантину до системи надання житлових субсидій внесено ряд змін, спрямованих на збільшення соціальної підтримки окремих категорій громадян. Зокрема, допомогу на опалювальний період 2020–2021 років розраховують без додаткового звернення. А ще з 1 березня 2020 року збільшено нормативи на обсяг споживання житлово-комунальних послуг.