За січень-вересень 2020 року на Рівненщині до зведеного бюджету сплачено 428,4 мільйона гривень податку на прибуток. Проти аналогічного періоду торік сума сплаченого податку зросла на 40,5 млн. гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, навіть з врахуванням несприятливих економічних тенденцій через пандемію COVID-19, в області зберігається позитивна динаміка надходжень податку на прибуток. Це є результатом ефективної взаємодії податкової служби з платниками податку на прибуток.

Він також наголосив, що податкова має належний інформаційно-аналітичне забезпечення для того, щоб запобігти приховування прибуткового результату діяльності певним колом суб’єктів господарювання. Попередження фіктивної збитковості, якісний податковий супровід та конструктивний діалог із сумлінним бізнесом дозволяють залучати до бюджету належні кошти.

Податківці нагадують, що п. 46.2 ст. Податкового кодексу визначено, що платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 Кодексу. При цьому фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та є її невід’ємною частиною.