Субота та неділя у Львові тепер офіційно робочі дні для закладів сфери торгівлі, харчування та обслуговування. Відповідне рішення сьогодні, 13 листопада, прийняв виконавчий комітет. Відтак, у місті неможливо запровадити карантин вихідного дня.

– Щойно закінчилося засідання виконкому. Прийняли рішення, що до 30 листопада субота та неділя на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків. Це означає, що у Львові неможливо запровадити карантин «вихідного дня», бо в нас немає вихідних. Люди мають право на працю. У випадку, якщо завтра хтось буде намагатись заважати вам працювати, покажіть їм це рішення і звертайтесь на Гарячу лінію за телефоном 1580. Наші юристи допомагатимуть захистити ваші права, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у «Фейсбук».

Нагадаємо, відзавтра в Україні діятиме карантин вихідного дня. У Рівному чиновники розводять руками, мовляв, це рішення Кабміну і вплинути на нього на місцевому рівні неможливо.

Читайте також:

В Івано-Франківську скасували вихідні