Суботу та неділю для бізнесу сфери торгівлі та гостинності в Івано-Франківську визнали робочими днями. Рішення щодо цього прийняли сьогодні, 13 листопада, на позачерговому засідання виконавчого комітету.

– Підприємці повинні працювати. Тому, згідно рішення виконавчого комітету, суботи та неділі до 30 листопада цього року є робочими днями на території Франківської ОТГ для суб’єктів господарювання, які здійснють діяльність у сфері громадського харчування (барів, рестооанів, кафе, тощо), торгівельно-розважальних центрів, му б’єктів господарювання, які здійснють діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, закладів культури та закладів пов’язаних з культурою, спортивних залів, фітнес центрів, басейнів і ринків. Нагадую, що всі мають дотримуватися санітарних на протиепідеміологічних заходів, – зазначив у своєму «Фейсбук» міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

А також додав, що міська влада звернулися до Кабінету міністрів щодо скасування «карантину вихідного
дня». Крім того, просить правоохоронців не штрафувати підприємців, які працюватимуть.

Нагадаємо, робочими днями суботу та неділю для працівників сфери гостинності, торгівлі, харчування і культури також визнали у Львові.

Тим часом в Україні з 14 листопада діятиме карантин вихідного дня. У Рівному чиновники розводять руками, мовляв, це рішення Кабміну і вплинути на нього на місцевому рівні неможливо. На засіданні обласної комісії ТЕБ і НС заявили, що його виконання обов’язкове і міська влада не може скасувати рішення Кабміну.