Протягом одинадцяти місяців поточного року з доходів жителів Рівненської області до бюджетів усіх рівнів було перераховано 4 628,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Як повідомили у ГУ ДПС у Рівненській області, сплачена сума у порівнянні з показниками аналогічного періоду минулого року збільшилася на 10 відсотків. Отже, додатково скарбниці отримали 431,9 мільйона гривень ПДФО.

Відповідно до бюджетного розподілу із загальної суми надходжень до державного бюджету перераховано 1 173,2 млн. грн. ПДФО, до місцевих бюджетів – 3 455,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, що укладення трудового договору дає можливість найманому працівнику бути захищеним чинним трудовим законодавством у разі порушення його прав, а саме: у разі затримки в розрахунку по заробітній платі, відмові в оплаті праці за виконану роботу. Водночас роботодавці зобов’язані надсилати повідомлення про прийняття працівника на роботу до податкових інспекцій за місцем обліку їх як платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Таке повідомлення має бути надіслане до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Зразок форми повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. № 413.