На Рівненщині провели підсумки осіннього призову – 2020 на строкову військову службу. З області цього разу у військо призвали 430 осіб. Тобто Рівненщина повністю виконала план осіннього призову. Перші відправки розпочалися з 1 жовтня та тривали більше місяця. Призов виконаний раніше встановленого терміну.

До слова, це вже друга призовна кампанія, де Рівненщина показує хороші результати.

Завдання весняного призову Рівненщина теж виконала у повному обсязі. Загалом Українська армія у 2020 році поповнилася 945 призовниками з Рівненщини. Особливо хочу відзначити роботу Острозького, Дубенського, Гощанського, Рівненського, Костопільського, Дубровицького, Млинівського, Радивилівського районів, а також міст Острог і Дубно, повідомили в Рівненській ОДА.

Разом із тим, всі призовники області пройшли тестування на COVID-19 методом ІФА-діагностики. Окрім того, робота усіх призовних комісій та збірних пунктів проходила із дотриманням усіх умов карантину.

Так, призовники області проходитимуть службу в ЗСУ, Нацгвардії, Державній прикордонній службі та Державній службі спеціального транспорту. Строковики служитимуть виключно в місцях постійної дислокації військових частин. До виконання завдань в зоні ООС вони не залучатимуться.

Військовий комісар Рівненщини Валерій Куценко відзначив, що вже з 1 січня 2021 року розпочинається прописка громадян України до призовних дільниць в умовах нового територіально-адміністративного поділу.