Тиск на підприємство “Рівне-Етил”, яке спеціалізується на випуску хімічної продукції, продовжується зі сторони Департаменту САТ і Департаменту контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС. На підприємстві переконані, такі кроки зі сторони перевіряючих органів безпідставні, адже вони не випускають продукції, яка підпадає під компетенцію цих структур.

Нагадаємо, нещодавно керівництво “Рівне-Етил” вдалося до публічних заяв, аби захистити себе від тиску, що на них чинять представники Департаменту контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС і Департаменту САТ. Так, неправомірність дій перевіряючих органів доведено підприємством у суді. Разом із тим, підтверджено й незаконність перевірок, які проводилися.

 

Нині ж податкове свавілля триває. За підприємством постійно стежать і поруч із територією заводу часто можна побачити сторонні автомобілі. Також із перевірками навідується і Департамент САТ. Вже відбулося два суди, які підприємство виграло, але все одно тиск на бізнес і перевірки тривають.

Директор ТОВ “Рівне-Етил” Ігор Шумілов зазначає, що підприємство вже тривалий час випускає лише органічну хімію, склоомивачі, розчинники, антисептики тощо та не виробляє жодні підакцизні товари.

– Та це не стає на заваді перевіряючим органам постійно слідкувати за роботою заводу та проводити перевірки. Наші цистерни з хімічними розчинами періодично зупиняють працівники департаменту та проводять обшуки. Ми ж переконані в незаконності їх дій, що й доводимо в правовому полі, – каже Ігор Шумілов.

До слова, ТОВ “Рівне-Етил” – соціально відповідальний бізнес. Підприємство не лише дає можливість працювати місцевим мешканцям, сплачує податки, чим сприяє наповненню бюджету, але й бере активну участь у соціальному розвитку регіону. З початку пандемії коронавірусу підприємство допомагав місцевим медикам — забезпечував їх масками та антисептиками. Разом із тим керівництво підприємства відреагувало на звернення діагностичного центру та допомогли придбати дороговартісну трубку для ренген-апарату. Крім того, у Шпанові, де знаходиться “Рівне-Етил”, за кошти підприємства добудували дитячий майданчик, очистили водогін, посприяли будівництву пожежної частини та реалізується низка інших соціальних ініціатив.