При ускладненні погодних умов кожна людина повинна розуміти, що її відповідальність, знання й уміння уникати небезпечних ситуацій, запобігати нещасним випадкам збережуть власне здоров’я і навіть життя. Тому рятувальники закликають жителів Рівненщини бути обережними.

На автошляхах водіям варто: вирушати у поїздки лише у разі крайньої необхідності; дотримуватись швидкісного режиму та дистанції; не допускати ризикованих маневрувань; увімкнути габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі.

Мешканцям рекомендується виходити з будинків лише у виняткових випадках, повідомте членам родини або сусідам, куди ви йдете й коли повернетеся. В умовах ожеледиці найкраще одягати для пересування взуття з мікропористої підошвою чи іншої м’якої основи та без високих підборів. Не ходіть краєм проїжджої частини дороги та обходьте слизькі місця.

Тримайтеся подалі від висотних будинків, дерев, рекламних щитів, ближче до середини тротуару, адже є небезпека падіння конструкцій, бурульок, гілок дерев, тощо. У разі виникнення надзвичайних подій телефонуйте “101” або “102”, закликають рятувальники.