Другий день Рівненщина бореться із сніговими заметами. Роботи із розчищення доріг не припинялися ні на мить. 177 одиниць техніки та більше двохсот дорожників працювали і вдень, і вночі.

43 години безперервного снігу. Продовжуємо боротися із негодою. Скоординовані дії між керівниками РДА, громад, рятувальниками, дорожниками та Нацполіцією не допустили надзвичайних ситуацій в області. Місцеві органи влади дослухалися на наших рекомендацій – в тих населених пунктах, де були більш критичні ситуації, частково призупинили навчання, в рейси не пустили 111 шкільних автобусів. Тому не постраждали діти і жоден шкільний автобус не загруз в переметах, повідомили в Рівненській ОДА.

Вночі на державних дорогах області працювало 110 одиниць техніки та 125 дорожніх робітників та інженерів підрядних організацій. Проїзд мережею державних доріг забезпечено. Для вантажівок продовжує діяти обмеження трасою Київ-Чоп.

Складніша ситуація на місцевих дорогах. Найпроблемніші ділянки у Рівненському та Гощанському напрямках. На місцевих дорогах продовжують працювати понад 67 машин та більше 80 працівників. На місцях координують роботу голови територіальних громад, на розчищення доріг і вулиць оперативно залучається сільськогосподарська техніка.

За минулу добу рятувальники разом з поліцією області вивільнили зі снігових заметів 63 транспортних засоби та допомогли 96 громадянам. Більшість з них в м.Рівне.

Над відновленням електропостачання оперативно спрацювали 12 бригад енергетиків та 18 одиниць спецтехніки.  Найскладніше було в Рівненському та Дубенському районах. Усі пошкоджені внаслідок негоди електромережі вже знову в роботі – подача напруги відновлена.

Наразі школи у 23-х ТГ Рівненщини  працюють в онлайн режимі та 18 – на змішаному навчанні.