Протягом січня-лютого поточного року до державного бюджету платники податків Рівненщини сплатили 72,8 млн. грн. військового збору.

Цьогорічна сплата військового збору порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 12,5 млн. грн., або на 20,7 %. Лише у лютому наші краяни спрямували на потреби війська 38,4 млн. грн. цього платежу. А це на 24,6 відсотка або 7,5 млн. грн. перевищило показник минулого року», повідомили у податковій службі області.

Нагадаємо, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Тому, необхідно мати на увазі, що українська армія отримуватиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці. Тож податківці закликають роботодавців не допускати фактів виплати працівникам доходів  в “конвертах». Адже такі виплати як позбавляють соціальних гарантій найманих працівників, так і знижують доходи державної казни.