Протягом двох зимових місяців 1907 осіб отримали в сервісних центрах МВС Рівненщини  свої перші посвідчення водія строком дії на 2 роки. Загалом же за січень-лютий 2021 року  територіальними сервісними центрами МВС області видано 5185 посвідчень водія. За цей же період в сервісних центрах МВС в Рівненській області проведено 4089 теоретичних та 4296 практичних іспитів на право керування транспортними засобами.

На сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області можна подивитися зручну онлайн-інструкцію «Як отримати посвідчення водія вперше?»  та підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Також на сайті можна завантажити повний перелік питань з Правил дорожнього руху із варіантами відповідей та переглянути маршрути для перевірки навичок керування транспортними засобами.

Нагадаємо, що обмін першого посвідчення водія строком дії на 2 роки на постійне проводиться без складання іспитів, за умови вчинення протягом двох років з дня видачі не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Обмін посвідчення водія виданого вперше, здійснюється після закінчення терміну його дії. Здійснити заміну документа можна у зручному для вас сервісному центрі МВС або ж онлайн – в Електронному кабінеті водія на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.