У ході фактичної перевірки в одному з кафе-барів Рівного під час розважального заходу працівники ГУ ДПС у Рівненській області  спільно з працівниками  ГУНП в Рівненській області встановили факт реалізації підакцизних товарів – алкогольних напоїв  та тютюнових виробів без ліцензії на право роздрібної торгівлі та без марок акцизного податку встановленого зразка.

За це правопорушення передбачено штрафи у розмірі 17000 грн. за продаж підакцизних товарів без ліцензії та 17000 грн. за роздрібний продаж алкоголю без марок акцизного податку.

Виявлення цього порушення стало можливим завдяки проведення податківцями області моніторингу ринку реалізації підакцизної продукції в мережі Інтернет  на території Рівненщини.

Загалом з початку року за результатами проведених фактичних перевірок працівниками Головного управління ДПС у Рівненській області вже встановлено 11 фактів роздрібної торгівлі підакцизними товарами без відповідних ліцензій. За результатами розгляду матеріалів перевірок застосовано фінансових санкцій на майже пів мільйона гривень.