На Рівненщині цього року 237 кермувальників  отримали відповідні свідоцтва, які надають право керувати транспортними засобами, що перевозять визначені небезпечні вантажі. Минулоріч таких свідоцтв було видано 328.

Зазначимо, що послугу з видачі свідоцтв ДОПНВ про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, у Рівненській області надає регіональний сервісний центр ГСЦ МВС (м. Рівне, вул. Вербова, 39, тел.(0362) 67-02-07).

Для отримання свідоцтва необхідно пройти підготовку в центрах спеціального навчання, що визначаються Головним сервісним центром МВС.

До проходження спеціального  навчання   допускаються водії, які мають стаж роботи водієм не менше трьох років, посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії. По закінченню підготовки за програмами курсів спеціального навчання та одержання позитивних підсумкових результатів, водії допускаються до складання іспитів у регіональних сервісних центрах ГСЦ МВС. За умови успішного складання іспиту водіям видаються ДОПНВ-свідоцтва встановленого зразка.