Наразі на обліку в податковій службі Рівненщини перебуває 63820 суб’єктів господарювання – платників податків. З них 25441 юридичних осіб, 37780 фізичних осіб-підприємців та 599 осіб які здійснюють незалежну професійну діяльність.

З початку року на Рівненщині свій бізнес розпочали 2460 новостворених платників податків. Зокрема, станом на 1 травня 2021 року власну справу розпочали 447 юридичних осіб та 2013 фізичних осіб – підприємців.

Державною податковою службою України, для спрощення умов ведення бізнесу, забезпечено взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у день надходження відомостей з Єдиного державного реєстру та відповідно зменшено до одного дня обмін інформацією між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та інформаційними системами ДПС.

Відомості, що містяться в цьому реєстрі, є відкритими, за винятком реєстраційних номерів облікових карток платників податків, відомостей про рахунки, накладення й зняття арештів на рахунки та майно.