Невдовзі ми відзначатимемо Святу Трійцю та День Конституції України. А тому сервісні центри МВС на Трійцю додатково змінюють свій графік роботи. Так, 19 червня, у суботу,  територіальні сервісні центри МВС працюватимуть до 15:45, а  20, 21 та 22 червня у сервісних центрах МВС  – вихідні.  Зважте, що в регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Рівненській області, окрім 19 та 20  червня, буде вихідний і в понеділок, 21 червня.

На День Конституції України сервісні центри МВС Рівненщини також працюватимуть за святковим графіком. Сервісні центри МВС не працюватимуть 27, 28 та 29 червня. Робочий тиждень розпочнеться із середи  – 30 червня. Що ж стосується регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області, то 26, 27 та  28 червня будуть вихідними днями, а з 29 червня  — робота у звичному режимі. Завчасно плануйте свій візит до сервісних центрів МВС.

Нагадаємо, що ми надаємо послуги за попереднім записом: через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу»  – https://equeue.hsc.gov.ua/#/login, а також за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС, де електронна черга ще не запроваджена  http://hsc.gov.ua/kontakti/ .