На Рівненщині планують реалізувати цілий комплекс тематичних та культурних заходів. На обласному рівні затверджений план для здійснення благоустрою населених пунктів, спорудження та поновлення пам’ятників і визначних місць.

Заходи триватимуть до вересня, а окремі і до грудня місяця. Саме на цей період припадатимуть й інші визначні для нас події. Це – відзначення 25-ої річниці Конституції України, 370-та річниця битви під Берестечком, 460-та річниця Пересопницького Євангелія. Будемо сподіватися, що світова пандемія COVID-19 не внесе свої корективи у їх проведення, повідомляють у Рівненській ОДА.

У рамках відзначення 30-річчя Незалежності України в області відбудуться заходи спортивного та мистецького спрямувань, зокрема:

Всеукраїнський рок – фестиваль «Тарас Бульба -2021»;
Фестиваль прадавніх човнів;
Етно-еко фестиваль «БУЩА ПАПОРОТЬ»;
Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ»;
Фінал Чемпіонату Європи зі спідвею серед юнаків;
Півфінал чемпіонату Європи зі спідвею серед пар;
Етап Європейського кубку МАСЕС зі спідвею;
Кубки голови Рівненської ОДА з кінного спорту та з футзалу.

Міністерством культури та інформаційної політики була створена концепція єдиної візуальної символіки свята. В основі концепції покладена ідея бачення Незалежності як мрії, до якої прагнули багато поколінь українців.

Графічна візуалізація образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Основним образом, який розкриває ідею держави, є квітка. Кожна область України отримала свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону. Слоганом, який є універсальний зверненням до країни, квітки, Незалежності чи нації обрали вираз – «Ти у мене єдина».