Ситуацію з поширенням коронавірусу на Рівненщині, готовність медичних закладів до роботи в умовах зростання кількості хворих, темпи вакцинації обговорили на Рівненщині.

Головний санітарний лікар області Роман Сафонов констатував, що нині кількість хворих на Covid-19 зростає. Останні два дні фіксують по більш ніж 500 нових випадків.

– Рівненська область перебуває за крок до «помаранчевої» зони. Загалом очікуємо ситуацію, складнішу за весняний максимум. За останній тиждень простежується значне зростання кількості летальних випадків. При цьому, відсутні смерті серед вакцинованих осіб, – розповів Роман Сафонов.

За словами заступниці директора департаменту охорони здоров’я Олени Гандзюк, нині зайнято вже 52,9% ліжок хворими на коронавірус, тому область звернулася до МОЗ щодо включення до переліку «ковідних» лікарень у Гощі та Рокитному.

Збільшення нових випадків спостерігається у більшості громад. Проте  значне перевищення нових хворих фіксується у Березнівській, Сарненській та Рокитнівській громадах.